http://waphan.com

Sayfa Yükleniyor
Lütfen Bekleyin...

Show info

ANAFARTALAR MAHALLESİ
SANAYİ CADDESİ
NO 19-H KAT:4 ULUS/ANKARA
0312 995 00 20
info@albinasoft.com

20

Yazılım Geliştirme

Yazılımların hayatımızdaki yeri ve önemi gün geçtikçe artmaktadır. Yazılım teknolojilerinin gelişmesi ile, varolan model ve yöntemler de gelişmekte, yeni modeller ortaya çıkmaktadır.

Yazılım sistemleri bankacılıktan otomotiv sanayisine, sağlık bilgi sistemlerinden şirket yönetimine, iletişim sistemlerinden hava taşımacılığına, kadar çok geniş alanlarda kullanılan bilgisayar sistemlerinin çok önemli ve kritik bir parçasını oluşturmaktadır.

Büyük veya küçük ölçekli firmalara,  özel veya kamu sektöründeki kurumlara ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan yazılımlar ile online  takip edebilme  ve kontrol altına alabilme döngüsünü sağlarken, zaman ve iş gücü tasarrufu sağladığı içinde yazılım geliştirme önemli bir yer tutmaktadır.

Yazılım geliştirme, yazılım sistemlerinin mühendislik prensipleri çerçevesinde tasarımının yapılmasını, geliştirilmesini ve ürün haline getirilmesini hedefler. Genel gereksinimler, projeler,  doğrultusunda analizler yapılarak, ihtiyacı karşılamaya ve sorunları çözmeye yönelik yazılım sistemleri oluşturulur.

Bu sistemler oluşturulurken bilginin gizliliği, bütünlüğü ve erişilebilirliğini, kısaca bilgi güvenliğini hedefleyen tehditlerle mücadele için yazılımlarda bilgi güvenliğini profesyonel mühendislerimiz sağlamaktadırlar.