http://waphan.com

Sayfa Yükleniyor
Lütfen Bekleyin...

Show info

ANAFARTALAR MAHALLESİ
SANAYİ CADDESİ
NO 19-H KAT:4 ULUS/ANKARA
0312 995 00 20
info@albinasoft.com

20

CRM

AlbinaCRM İle Müşterilerinizle Olan Tüm İlişkilerinizi Dijital Olarak Takip Ederek Onlara Sizin İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Farkettireceksiniz.

AlbinaCRM Müşteri İlişkileri Yönetim Yazılımı ile müşteri ilişkilerinizi ve müşterilerinizle yapılan tüm iş süreçlerini kontrol altında tutabileceksiniz. AlbinaCRM aşağıdaki modülleri barındırmaktadır.
 
1.    Temel Müşteri Modülü: Tüm müşterilerinizin kayıt altına aldığın ve bilgilerinin analiz ederek raporlandığı modüldür.
2.    Satış Modülü: Müşterilerinize yapmış olduğunu satışların ve bu satışların raporlandığı modüldür.
3.    Entegre SMS Modülü: AlbinaSMS ile entegre çalışan bu modülde müşterilerinizin doğum günleri, özel günler, dini ve milli bayramlarda toplu mesaj atabileceğiniz gibi kurumunuza özel iş kurallarıyla da SMS gönderebilirsiniz. Örn: Kurumunuz satış yaptığı bir ürünün üç sene sonunda teknik desteğini vermektedir. Üç sene sonunda otomatik olarak müşterinize otomatik olarak gönderilecek olan SMS ile bu hatırlatıp müşterinizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

4.    Biletleme Modülü: Müşterilerinizin sizden olan taleplerini biletleme modülü ile kontrol edebilirsiniz. Modül İç ve Dış olarak iki ana alt modülden oluşmaktadır. Dış Biletleme ile size gelen müşteri isteğini İç Biletleme şirket içinde takip edebilirsiniz. İstenilen talep sonlandıktan sonra otomatik olarak Dış Biletleme modülü ile müşterinize bildirebilirsiniz.
5.    Görev Takip Sistemi: Kurumunuzda çalışan personelin yapmış olduğu günlük işlerin takiplerinin yapıldığı modüldür. Yönetici bir alt çalışanına açmış olduğu görevi takip edebilir ve sonuçlarını inceleyebilir. Böylelikle tüm çalışanların günlük yapmış oldukları işlemler kayıt altına alınarak üst yönetime raporlanabilir.
AlbinaCRM İle Müşterilerinizle Olan Tüm İlişkilerinizi Dijital Olarak Takip Ederek Onlara Sizin İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Farkettireceksiniz.