http://waphan.com

Sayfa Yükleniyor
Lütfen Bekleyin...

Show info

ANAFARTALAR MAHALLESİ
SANAYİ CADDESİ
NO 19-H KAT:4 ULUS/ANKARA
0312 995 00 20
info@albinasoft.com

20

CMS

Web Sayfanızın Yönetimi İçin Geliştirilen AlbinaCMS İçerik Yönetim Sistemi Bir Çok Özel Sektör ve Kamu Kurumu Tarafından Tercih Edilmektedir.

Portalınızın merkezi olarak yönetimini sağlayan AlbinaCMS ile oluşturulan tüm sayfaların ve dinamik yapıların kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz. Sistem BTK yönetmeliğine uygun olarak yapılmış olup yasal tüm kayıtları tutmaktadır. AlbinaCMS'in bazı kabiliyetleri aşağıda belirtilmiştir.

1.    İçerik Yönetim Sistemi: Portalınızda bulunan tüm sayfaların temel seviyede bulunan bir bilgisayar kullanıcısı tarafından kontrol edilmesini sağlayan modüldür. Bu modül ile sayfanızda bulunan içerik bilgileri kolayca güncellenebilmektedir.
2.    Dinamik Modül Yönetimi: Portalınızda bulunan tüm dinamik modülleri merkezi olarak yönetmeniz için tasarlanmıştır. Örn: Bir oteller zinciri sahibisiniz ve hem otellerinizi hem de hizmetlerinizi sayfanızdan paylaşmak istiyorsunuz. Bunun için yeniden veritabanı tasarlamak yerine dinamik modül yönetimi ile sayfanızda yayınlamak istediğiniz başlıkları kendiniz belirleyerek yayına verebilirsiniz.
3.    Sınırsız Kullanıcı ve Takip Modülü: Bu modül ile yönetim panelinden dilediğiniz kadar yönetici ekleyebilirsiniz. Sistem de tüm yöneticilerin yapmış olduğu işlemler hem zaman hem de IP bazlı kayıt altına alınmaktadır. Bir anlaşmazlık olması durumunda geçmişe yönelik ver analizi yapılabilmekte ve yasal olan bilgi girişi takibi yapılabilmektedir.
4.    İnteraktif Modüller: Video ve Fotoğraf Albümü gibi kurumunuzun portal üzerinden yayınlamayı düşündüğü bilgilerin kolayca portala eklenebilmesi için geliştirilen modüldür. Dilediğiniz kadar albüm oluşturup bu albümlere dilediğiniz kadar resim veya video yükleyebilirsiniz.
5.    Tasarım Deneyimi: Bir projenin en önemli ekseninin tasarım olduğunun bilinciyle kendi tasarım departmanını oluşturan AlbinaSoft firmasının uzman tasarımcıları ile güncel tasarım parametreleri kullanılarak modern tasarımlar yapabilirsiniz.
6.    Yazılım Deneyimi: Firmamızın ana faaliyet alanı olan yazılım geliştirme projelerini başarı ile gerçekleştiren Yazılım Ekibizimin deneyimi ile ortaya çıkan AlbinaCMS ürünü ihtiyaçlar doğrultusunda daha da geliştirilmektedir.
Web Sayfanızın Yönetimi İçin Geliştirilen AlbinaCMS İçerik Yönetim Sistemi Bir Çok Özel Sektör ve Kamu Kurumu Tarafından Tercih Edilmektedir.