http://waphan.com

Sayfa Yükleniyor
Lütfen Bekleyin...

Show info

ANAFARTALAR MAHALLESİ
SANAYİ CADDESİ
NO 19-H KAT:4 ULUS/ANKARA
0312 995 00 20
info@albinasoft.com

20

Butik Çağrı Merkezi

Albinasoft A.Ş,  çağrı merkezi alanındaki başarılarından yola çıkarak tüm sektörlere hizmet verebileceği,  yeni bir çağrı merkezi kavramı oluşturmuştur.


Albinasoft Butik Çağrı Merkezi kurumsal ve özel firmaların yanı sıra, bireysel ve küçük ölçekli işletmeler için de bu hizmetten yararlanabilme imkanı sunmaktdır.


Hizmet sunduğu alana uygun olarak “Albinasoft Butik Çağrı Merkezi” adı verilmiştir. Butik çağrı merkezinin en büyük avantajlarından biri, müşterilerinize verdiğiniz hizmeti kurumsallaştırarak prestijli bir imaj kazanmanızı sağlamaktır.
Butik çağrı merkezi sadece hizmet sektörü için oluşturulmuş bir sistem değildir.


Sizden gelen istekler ve hayalleriniz doğrultusunda geliştirilmiş ve gelişmelere açık bir çağrı merkezi sistemidir.
Yoga stüdyosu, dans stüdyosu, düğün organizasyonları, tuhafiye dükkanı, bakkal vb. yaptığınız el işi tasarımlarından, pasta tasarımlarına kadar siparişlerinizi almak için bile kullanabileceğiniz çağrı merkezi hizmetidir. Müşterilerinize sunduğunuz hizmet doğrultusunda bize ilettiğiniz bilgileri müşterilerinizle paylaşabilir ve isterseniz randevularınızı bile ayarlayabiliriz. Sizden gelen istekler doğrultusunda yaptığınız organizsayonlar için bile Albinasoft Butik Çağrı Merkezin den faydalanabilirsiniz. Davetiyelerinizde yer verdiğiniz LCV (lütfen cevap veriniz) geri dönüşlerinizin takibinden, davetinize olan katılım sayısına kadar bilgi ve hizmet alabilirsiniz.


Albinasoft Butik Çağrı Merkezi hizmeti yaratıcı ekibimizin hayal dünyası, sizlerden gelen istekler ve öneriler doğrultusunda gelişmlere ve farklı alanlarda hizmet vermeye olanak sunan bir çağrı merkezi olarak girişimcilerin yanındadır.

ButikCC
www.butik.cc