http://waphan.com

Sayfa Yükleniyor
Lütfen Bekleyin...

Show info

ANAFARTALAR MAHALLESİ
SANAYİ CADDESİ
NO 19-H KAT:4 ULUS/ANKARA
0312 995 00 20
info@albinasoft.com

20

AR-GE ve PROJE GELİŞTİRME

Kurumlara Özel Ar-Ge
 
Sektörel gelişimler göz önüne alındığında rekabet üstünlüğü sağlayabilmek için gelişen teknolojik koşullardan yararlanmak gerekmektedir. Verilere hızlı ve doğru zamanda ulaşmak, gerçekçi analizler yapmak ancak doğru kurgulanmış bir yazılım ile mümkündür.
 
Kurumların/Şirketlerin ihtiyaçlarına çözüm üretebilmesi için yapılan ön analiz çalışmasından sonra,  Ar-Ge ekbimiz ihtiyaçları projelendirir. Proje kapsamında üretilen çözümler yazılıma dönüştürülerek kurumun mevcut sistemi ile entegre edilir. Böylece kurumun mevcut sistemi devam ederek yeni çıkan ihtiyaçları da giderilmiş olur.
 
Bazı Örnek Projelerimiz
•    ABC Şirketler Grubu Lojistik Takip Sistem
•    Aspar Asansör Entegre Üretim ve Müşteri Takip Sistemi
•    Yenimahalle Belediyesi Merkezi Web Kontrol Sistemi
•    Ariva Turizim Müşteri Takip Sistemi
•    Yes Türk Yabancılar Danışmanlık Vize/İkamet Öneri Sistemi
 

5746 sayılı Arge kanunu çerçevesinde kurulmuş olan AlbinaSoft olarak firmaların yazılım ihtiyaçlarını titizlikle analiz edip, firmaya özel yazılım yapmaktayız.
 
Devlet Destekli ArGe
 
Şirketimiz bünyesinde yapılan akademik çalışmalar ve gelişen piyasa ihtiyaçlarına yönelik yeni bir ürünün üretilmesinin ilk aşamasıdır. Bu aşamada üretim süresi projelendirilir ve Tübitak, Kosgeb veya  Sanayi Bakanlığı gibi kurumlara sunumu yapılır. Sunumdan sonra projenin uygun görülmesi durumunda Kurumun Desteği ile ArGe çalışmaları yapılarak ürün geliştirilmesi sağlanır.
 
Örnek Projelerimiz
Sanayi Bakanlığı Bilim ve Sanayi Genel Müdürlüğü desteği ile geliştirilen YazıCam projemiz bir cam üzerinde dijital yazıların gösterilmesi için geliştirilen sistemdir. 12 ay süren projede geliştirilen ürün bakanlık kuruluna sunulmuş ve başarı ile tamamlanmıştır.
 
Kosgeb tarafından desteklenen Uzak Cihazların Kontrolü Projesi ile uzak cihazların basit bir web tarayıcısı ile kontrol edilmesi sağlanmıştır. 18 ay süre ile desteklenmeye değer bulunan proje, 12 ay gibi bir sürede tamamlanarak KosGeb kuruluna sunulmuştur. Başarı ile tamamlanan proje sonrasında üretilen ürünler Visual Broad Cast adı ile piyasaya sunulmuş ve bir çok kurum ve şirket tarafından tercih edilmiştir.
Sektörelgelişimler göz önüne alındığında rekabet üstünlüğü sağlayabilmek için gelişenteknolojik koşullardan yararlanmak gerekmektedir.

Proje Geliştirme
 
Firmamız orta ve büyük ölçekli yazılım geliştirme projelerine yoğunlaşmış, müşteri merkezli çözüm üreten bir yapıya sahiptir. çalışılan kurumların memnuniyetinin bilincindedir.
AlbinaSoft yüksek teknoloji üreten, Ar-Ge çalışmaları yapan, çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı, geleceğe dönük bir firmadır.
Yazılım geliştirme konusunda sektörün liderlerinden olan firmamız müşteri odaklı çözüm üreten bir yapıya sahip olup geride bıraktığı 'Mutlu Müşteri' imajıyla tanınmaktadır.